Banner
HAKKIMIZDA

Rabıta Orman Ürünleri kurumsal olarak 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren orman ürünleri ve ahşap ürünleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
 
Üretimini son teknoloji makineler ile, inşaatlık & çatılık kereste, planyalı kereste, emprenyeli kereste, doğramalık, lambiri, özel lambiri, döşemelik, deck döşemelik, süpürgelikler, geniş süpürgelik vb. gibi çeşitlerin üretimi yapmaktadır.
 
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede orman ürünleri ve ahşap ürünleri sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
 
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Rabıta Orman Ürünleri, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 
 
 
Volkan OZTURK